فروش قفسه هایپرمارکتی | قفسه بندی هایپرمارکتی | جنرال قفسه | قفسه هایپرمارکتی یکطرفه دیواری


قفسه هایپرمارکتی یکطرفه دیواری از جمله قفسه بندی هایپرمارکتی پرکاربرد بوده و به جهت نصب ساده آن میتوان در هر مغازه ، فروشگاه و یا انبار منزل هم نصب شود . تعداد طبقات ، ضخامت ورق کفی و ارتفاع ققفسه کاملا توسط مشتریان گرامی قابل انتخاب بوده و در صورت نیاز به نصاب حرفه ای کافی است همراه با ثبت سفارش درخواست نصب را هم به ما اعلام نمایید .شرکت قفسه بندی جنرال قفسه هم عرضه کننده معتبر انواع قفسه هایپرمارکتی با کیفیت میباشد و هم خود مجری نصب انواع قفسه بندی هایپرمارکتی میباشد.ضمنا کلیه فاکتور ها به صورت رسمی ارائه میگردد.

قفسه هایپری يک طرفه بسيار محکم و مقاوم بوده و براي چيدن انواع کالاها از سبک تا سنگين قابل استفاده می باشد. قفسه فروشگاهی ديواری جدید ، دارای طبقه قابل تنظيم می باشد که نصب آنها کار راحتی است و نياز به هيچ پيچ و مهره ای ندارد. همين امر باعث افزايش سرعت نصب می شود. بنابراين هنگام نصب آنها لازم نيست فروشگاه را تعطيل نماييد، هم چنين به هيچ ابزار پیچیده ای جهت نصب آن احتياج نداريد و مي توانيد در حضور مشتريان و بدون ايجاد سر و صدا، به نصب و جابجايی طبقات اقدام نماييد. علاوه بر آن، می توانيد ارتفاع طبقات اين قفسه هایپرمارکتی يک طرفه را با توجه به محصولات چيده شده در آنها تغيير دهيد. شما می توانيد با توجه به نياز خود و محيط فروشگاهتان، اين قفسه فلزی ديواري را در ابعاد دلخواه سفارش دهيد.

 مشخصات و ویژگی های فنی سیستم قفسه بندی هایپرمارکتی یکطرفه:
قفسه هایپرمارکتی دیواری طرح جدید، از جنس فلز بوده و داراس پوشش رنگ کوره ای الکترواستاتيک است که در اثر شستشو با آب زنگ نمي زند، در نتيجه علاوه بر نظافت آسان قابل استفاده در محيط هايي با شرايط آب و هوايي متفاوت هستند. رنگ قفسه ها خنثی بوده و به بهتر ديده شدن محصولات کمک می کند. قفسه فروشگاهی ديواری  یا قفسه هایپرمارکتی دیواری قابليت نصب انواع اکسسوری مانند رگال ها، آويزها و انواع سبدها را دارد.پايه قفسه ديواری در ارتفاع های  120و150و200و250و300 سانتيمتر و کفی  با طول های 50 و 70 و90 و عمق های 20و25و30و35و40 سانتيمتر موجود می باشد
 


جنرال قفسه
آیا سوالی در مورد خرید قفسه دارید؟

مشتری گرامی اگر سوالی در ذهن دارید و یا برای قفسه بندی فروشگاه ، قفسه بندی هایپرمارکتی و یا قفسه بندی انبار خود نیازمند اطلاعات دقیق  فنی  و یا حتی لیست قیمت هستید تیم کارشناسان فروش شرکت قفسه بندی جنرال قفسه در هفت روز هفته و حتی در ایام تعطیل پاسخگوی سوالات و سفارشات شما هستند .مشاوره رایگان ما را جهت خرید هرگونه قفسه فلزی و یا تجهیزات فروشگاهی از دست ندهید . کیفیت برتر و قیمت های عالی انواع قفسه هایپرمارکتی و قفسه انباری را فقط از جنرال قفسه بخواهید.

021-66902684