فروش قفسه هایپرمارکتی | قفسه بندی هایپرمارکتی | جنرال قفسه | قفسه هایپرمارکتی خود ایستا


قفسه هایپرمارکتی خود ایستا که با نام قفسه هایپری خود ایستا و یا قفسه فروشگاهی خود ایستا هم شناخته میشود از دیگر محصولات قفسه بندی هایپرمارکتی جنرال قفسه میباشد.این نوع قفسه هایپرمارکتی در فروشگاهها و هایپرمارکت ها مورد استفاده قرار میگیرد .تعداد طبقات و رنگ قفسه هایپرمارکتی قابل سفارش میباشد .کیفیت کلیه قفسه های هایپرمارکتی جنرال قفسه دارای ضمانت و گارانتی کیفیت میباشد .قفسه یا شلف های فروشگاهی یکطرفه خود ایستا  طرح جدید که گاها با نام قفسه هایپری خود ایستا نیز شناخته می شوند، از پرطرفدارترین و پرکاربردترین تجهیزات نگهدارنده فروشگاهی به حساب می آیند. کلمه خودایستا از این جهت که نصب طبقات شلف بر روی ستونهای آن انجام شده و به دیوار اتصال ندارد به این نوع از قفسه ها اطلاق می شود. این قفسه ها با توجه به جنس و محصول مورد نظر که قرار است بر روی آن چیدمان شود دارای ابعاد و جنسهای مختلفی هستند. به عنوان نمونه قفسه های قسمت پشت کانتر دارای عمق کمتر نسبت به سایر قفسه ها هستند تا تردد اپراتور یا صندوقدار دچار مشکل نگردد. همچنین کالاهایی که برای چیدمان روی این نوع قفسه هایپرمارکتی در نظر گرفته شده عموما کالاهایی با ابعاد کوچک هستند .

مشخصات و ویژگی های فنی قفسه بندی هایپرمارکتی خود ایستا:

پایه قفسه خود ایستا طرح جدید یا همان قفسه هایپری خود ایستا با ارتفاع های 1/45 و 1/75 و 2/10 و 2/40 متری تولید می شود. صفحات این نوع قفسه دارای پل تقویتی می باشد و حفاظ و لیبل می خورد و در طول های 90 و 70 سانتی متر و در عرض های 20 و 25 و 30 و 35 و 40 سانتی متری تولید می شود.جنرال قفسه
آیا سوالی در مورد خرید قفسه دارید؟

مشتری گرامی اگر سوالی در ذهن دارید و یا برای قفسه بندی فروشگاه ، قفسه بندی هایپرمارکتی و یا قفسه بندی انبار خود نیازمند اطلاعات دقیق  فنی  و یا حتی لیست قیمت هستید تیم کارشناسان فروش شرکت قفسه بندی جنرال قفسه در هفت روز هفته و حتی در ایام تعطیل پاسخگوی سوالات و سفارشات شما هستند .مشاوره رایگان ما را جهت خرید هرگونه قفسه فلزی و یا تجهیزات فروشگاهی از دست ندهید . کیفیت برتر و قیمت های عالی انواع قفسه هایپرمارکتی و قفسه انباری را فقط از جنرال قفسه بخواهید.

021-66902684