فروش قفسه هایپرمارکتی | قفسه بندی هایپرمارکتی | جنرال قفسه | قفسه فروشگاهی دو طرفه

 با توجه به ابعاد و  اندازه فروشگاه ها و همچنین تنوع در محصولات به ویژه در حوزه خرده فروشی، قفسه های فروشگاهی در انواع و ابعاد مختلفی در بازار موجود است. به عنوان مثال در فروشگاه هایی با ابعاد بزرگ علاوه برقفسه فروشگاهی یکطرفه از قفسه فروشگاهی دوطرفه نیز در چیدمان فضای هایپرمارکت و یا فروشگاه می توان استفاده نمود در حالیکه در فروشگاه هایی با ابعاد کوچکتر قفسه فروشگاهی یکطرفه و دیواری کاربرد بیشتری دارند.با وجود اینکه این تجهیزات با عنوان قفسه یا شلف فروشگاهی شناخته می شوند اما کاربرد گسترده تری در انواع انبار و مراکز عمده فروشی نیز دارند.هنگام خرید لوزام و تجهیزات فروشگاهی به ویژه قفسه فروشگاهی و یا قفسه هایپرمارکتی معیارهای متعددی می تواند در این انتخاب مؤثر باشد.
عوامل موثر در خرید قفسه فروشگاهی :
  •  ابعاد فروشگاه یا هایپرمارکت
  • بودجه در دسترس و تناسب آن با قیمت شلف و قفسه فروشگاهی
  • نوع چیدمان مورد نظر برای فروشگاه
  • تعداد و نوع سایر تجهیزات از جمله استند فروشگاهی
  • نوع و تعداد کالاهایی که قرار است بر روی طبقات قفسه هایپرمارکت چیده شود
 قفسه فروشگاهی دو طرفه از نظر جنس و مواد اولیه ای که در ساخت آنها به کار می رود نیز متفاوتند. متداول ترین نوع شلف فروشگاهی هستند که با توجه به مقاومت بالا و مقرون به صرفه بودن کاربرد گسترده تری نسبت به مدل های چوبی و شیشه ای دارند. همچنین لازم به ذکر است انتخاب جنس قفسه به فضای فروشگاه و کاربری آن نیز بستگی دارد به عنوان مثال شلف های فلزی برای انواع خوار و بارفروشی مناسب است در حالیکه فروشگاه هایی مانند لوازم التحریر و یا گل فروشی قفسه های چوبی را به دلیل نمای زیباتر ترجیح می دهند. تمام این موارد در انتخاب مدل مناسب از میان روش های مختلف قفسه بندی فروشگاه ها دارای اهمیت است.
با وجود مدل های متنوعی که در تجهیزات فروشگاهی به ویژه قفسه فروشگاهی وجود دارد، برخی از آنها دارای بیشترین کاربرد هستند به عنوان مثال قفسه فروشگاهی دیواری و عموما فلزی در فروشگاه های خرده فروشی و خوارو بار رایج تر است و قفسه فروشگاهی دوطرفه خود ایستا بیشتر در فروشگاهها و هایپرمارکت های بزرگ مورد استفاده قرار میگیرد.این نوع قفسه بندی فروشگاهی امکان استفاده حد اکثری از فضای میانی فروشگاهی را فراهم می آورد و زیبایی  و کارایی خاصی به فروشگاهی و یا هایپرمارکت می بخشد.جنرال قفسه یکی از بزرگترین تولید کنندگان و عرضه کنندگان انواع قفسه بندی هایپرمارکتی یکطرفه و  دو طرفه در کشور میباشد.
 
پایه قفسه فروشگاهی دوطرفه خود ایستا طرح جدید یا همان قفسه وسط فروشگاهی با ارتفاع های 1/60 و1/90 و2/10و2/45 متری تولید می شود. صفحات این نوع قفسه دارای پل تقویتی می باشد و حفاظ و لیبل می خورد و در طول های 70و80و95 سانت و در عرض های 20 و 25 و 30 و 40 سانت تولید می گردد.
 

 جنرال قفسه
آیا سوالی در مورد خرید قفسه دارید؟

مشتری گرامی اگر سوالی در ذهن دارید و یا برای قفسه بندی فروشگاه ، قفسه بندی هایپرمارکتی و یا قفسه بندی انبار خود نیازمند اطلاعات دقیق  فنی  و یا حتی لیست قیمت هستید تیم کارشناسان فروش شرکت قفسه بندی جنرال قفسه در هفت روز هفته و حتی در ایام تعطیل پاسخگوی سوالات و سفارشات شما هستند .مشاوره رایگان ما را جهت خرید هرگونه قفسه فلزی و یا تجهیزات فروشگاهی از دست ندهید . کیفیت برتر و قیمت های عالی انواع قفسه هایپرمارکتی و قفسه انباری را فقط از جنرال قفسه بخواهید.

021-66902684