فروش قفسه هایپرمارکتی | قفسه بندی هایپرمارکتی | جنرال قفسه | قفسه بندی پیچ و مهره ای سنگین


 قفسه بندی پیچ و مهره ای سنگین که به نوعی قفسه بندی راک صنعی نیز نامیده میشود جزو انواع قفسه بندی انباری جهت انبار های متوسط و بزرگ میباشد.انباشت و برداشت کالا در این نوع قفسه بندی به وسیله لیفتراک انجام میشود . با طراحی کامپیوتری میتوان حداکثر بهره وری از انبار را نیز به همرا ه داشت.

ضخامت صفحه قفسه انباری پیچ و مهره ای سنگین 0/9 میلیمتر و پایه های آن از نبشی 4*8 با ضخامت 2 میلیمتر می باشد.جنس قفسه انباری پیچ و مهره ای از فولاد سیاه و رنگ آن کوره ای الکتروستاتیک می باشد.

ارتفاع قفسه انباری پیچ و مهره ای 1/5،2،2/5،3 متر و طول صفحه های قفسه انباری پیچ و مهره ای 70،80،95 سالنتیمتر و عمق آن 20،30،40،50،60 سانتیمتر می باشد.

نوع رنگی قفسه انباری پیچ و مهره ای به صورت سفارشی پذیرفته می شود.

شرکت قفسه بندی جنرال قفسه تولید کننده و مجری انواع قفسه بندی پیچ و مهره ای در سراسر کشور میباشد.جنرال قفسه
آیا سوالی در مورد خرید قفسه دارید؟

مشتری گرامی اگر سوالی در ذهن دارید و یا برای قفسه بندی فروشگاه ، قفسه بندی هایپرمارکتی و یا قفسه بندی انبار خود نیازمند اطلاعات دقیق  فنی  و یا حتی لیست قیمت هستید تیم کارشناسان فروش شرکت قفسه بندی جنرال قفسه در هفت روز هفته و حتی در ایام تعطیل پاسخگوی سوالات و سفارشات شما هستند .مشاوره رایگان ما را جهت خرید هرگونه قفسه فلزی و یا تجهیزات فروشگاهی از دست ندهید . کیفیت برتر و قیمت های عالی انواع قفسه هایپرمارکتی و قفسه انباری را فقط از جنرال قفسه بخواهید.

021-66902684