فروش قفسه هایپرمارکتی | قفسه بندی هایپرمارکتی | جنرال قفسه | ارسال قفسه به کلیه شهرستانها


ارسال قفسه به کلیه شهرستانها

شرکت قفسه بندی جنرال قفسه یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده وتامین کننده انواع تجهیزات قفسه بندی هایپرمارکتی و قفسه بندی انباری و یکی از قدیمی ترین و مجرب ترین کادر اجرای قفسه بندی در سراسر استانهای کشور عزیزمان میباشد . خدمات فروش و اجرای شرکت قفسه بندی جنرال قفسه حتی محدود به کشور عزیمان نیست و این شرکت توانسته با اتکاء به دانش فنی روز و کارکنان فنی خود ، فروش و اجرای انواع قفسه بندی و تجهیزات فروشگاهی را حتی در کشورهای همسایه گسترش داده و خدمات و محصولات خود را صادر نماید .

کارفرمایان گرامی از سراسر استانها و شهرهای کشور میتوانند درخواست خرید خود را ثبت نمایند و کمترین زمان ممکن کالای مورد نظر برایشان ارسال خواهد شد .

لازم به ذکر است ارسال قفسه و تجهیزات فروشگاهی در استان تهران کاملا رایگان بوده و همینطور ارسال قفسه تا درب باربری نیز برای شهرستان ها کاملا رایگان میباشد .

 

جنرال قفسه
آیا سوالی در مورد خرید قفسه دارید؟

مشتری گرامی اگر سوالی در ذهن دارید و یا برای قفسه بندی فروشگاه ، قفسه بندی هایپرمارکتی و یا قفسه بندی انبار خود نیازمند اطلاعات دقیق  فنی  و یا حتی لیست قیمت هستید تیم کارشناسان فروش شرکت قفسه بندی جنرال قفسه در هفت روز هفته و حتی در ایام تعطیل پاسخگوی سوالات و سفارشات شما هستند .مشاوره رایگان ما را جهت خرید هرگونه قفسه فلزی و یا تجهیزات فروشگاهی از دست ندهید . کیفیت برتر و قیمت های عالی انواع قفسه هایپرمارکتی و قفسه انباری را فقط از جنرال قفسه بخواهید.

021-66902684